Истинско шоу, подкрепено с обрати и девет гола, сътвориха Лил и Бордо (видео)

Лил и Бордо сътвориха невероятен футболен мач, изпълнен с девет гола. Двубоят бе от 23-тия кръг на френската Лига 1. След множество обрати срещата в крайна сметка завърши при резултат 5:4 в полза на гостите от Бордо. "Жирондинците" поведоха с 4:1, но шампионите стигнаха до изравняване - 4:4 в последната минута на мача.

Никола Морис-Белай откри резултата още в 3-ата минута, а Давид Розенал изравни в 8-ата. Людовик Обраняк вкара още едно попадение за това първо полувреме. След почивката Никола Морис-ЮБелай и Йоан Гуфран бяха точни съответно в 50-ата и 60-ата минута на срещата.

Пет минути по-късно Еден Азар намали на  2:4. Матийо Дебюши вкара за 3:4 в 75-ата минута, а в края на редовното време Нолан Ру изравни. Буквално в последната секунда на двубоя обаче Людовик Обраняк, който само до преди няколко седмици бе играч именно на "кучетата" наказа бившия си тим, за да донесе победата на гостите.