Литекс загуби от Цървена звезда в контрола

Литекс загуби с 1:2 от Цървена звезда в контролна среща, играна в Белек. Сърбите откриха резултата след близо половин час игра. Автор на попадението бе Борха, който бе най-съобразителен при получилото се меле в наказателното поле на "оранжевите". Все пак в 43-ата минута Светльо Тодоров бе точен от дузпа и възстанови равенството.

Звезда стигна до още едно попадение след почивката. Това стана в 67-ата минута, когато резервния вратар Евгени Александров опита да изчисти, но стреля право в краката на Милунович и топката влетя в мрежата на българите за крайното 2:1.

Литекс: Пиргов, Бодуров, Итуа, Божиков, Жос, Попов, Г. Миланов, Йеленкович, Ваюши, Тодоров, Г. Иванов; РЕЗЕРВИ: Александрив, Янев, Смирнов, Цветков, Цветанов, Динчев, Занев, Сандриньо, Костадинов, И. Миланов, П. Николов, Здравчев