Сантош обяви името на новия треньор
Н. Гавазов
Сантош назначи Хуан Пабло Войвода за нов треньор с договор до 2026, като той наследява уволнения Клебер Шавиер, обявиха от бралиския клуб.
Напомняме, че Сантош уволни Шавиер, след домакинската загуба от Вашку да Гама с 6:0 в неделя, което приближи отбора до зоната с изпадащите тимове.
Войвода бе начело на Форталеза, където изкара пет години и изведе тима до четвърто място през миналия сезон, но аржентинският специалист напусна миналия месец. Той помогна на Форталеза да се класира за Копа Либертадорес за първи път през 2021, а след това спечели три първенства на щата и два пъти Северната купа.
Сантош е на 15-о място в класирането след 19 мача, като е само но две точки над зоната с изпадащите отбор, като ще играя в следващия мач срещу Баия.
Сподели
