Благо Георгиев с гол и асистенция при загуба на Терек (видео)

Терек загуби като гост на Динамо Москва с 2:6 в мач от Премиер лигата. В 6-ата минута българският национал центрира перфектно към Евертон, който се разписа за 1:0. В 30-ата минута Воронин с глава изравни. Пет минути по-късно Курани също записа името си сред голмайсторите и по този начин обратът бе факт. В самия край на полувремето Игор Семшов покачи на 3:1.

Малко след почивката Юсупов с параболичен удар вкара доста красив гол - 4:1. Каряка пък пропусна от дузпа за Динамо. Малко по-късно Семшов направи резултата 5:1. Три минути преди края, най-добрият играч на гостите Благо Георгиев овладя добре топката на гърди и с плътен шут успя да намали резултата. В добавеното време Сапета оформи крайния резултат.