Роналдо коментира успеха на Ал-Насър

Португалският нападател на Ал-Насър Кристиано Роналдо реагира на класирането на отбора си за четвъртфиналите на азиатската Шампионска лига.

"Каква вечер! Преминаваме към следващия кръг. Благодаря на всички за подкрепата!",  написа Роналдо в акаунта си в Туитър.

Трябва да се отбележи, че в сряда клубът от Рияд победи у дома Ал Фейха в реванша от 1/8-финалите с резултат 2:0. Роналдо отбеляза гол в 86-ата минута на мача.

В следващия етап на азиатската Шампионска лига Ал – Насър ще се изправи срещу Ал - Айн от ОАЕ. Първата среща е на 4 март, а реваншът е на 11 март.

През този сезон Кристиано Роналдо е играл във всички състезания за клуба в 28 мача, в които е отбелязал 27 гола и е направил 11 асистенции. Припомняме, че Роналдо играе за Ал-Насър от 2023 година. Договорът на португалеца с клуба е до 2025 година.