Роналдо не помогна на Ал-Насър да избегне загубата

Днес, 26 януари, се проведе полуфиналният мач за Суперкупата на Саудитска Арабия, в който Ал-Насър, за който играе португалският нападател Кристиано Роналдо , се срещна с Ал-Итихад.

Резултатът бе открит в 15-ата минута на срещата, когато атакуващият халф на Ал-Итихад Ромариньо реализира голов шанс. Към края на първата част от срещата, в 43-ата минута, нападателят Абдерразак Хамдала затвърди предимството на Ал-Итихад.

През второто полувреме футболистите на Ал-Насър имаха смазващо предимство, което в крайна сметка доведе до отбелязан гол. Това се случи в 67-ата минута благодарение на усилията на Андерсън Талиска, но това попадение не можа да помогне много на тима. В 90+4 минута футболистът на Ал Итихад Муханад Шанкити оформи крайния резултат в срещата - 3:1 в полза на своя тим.

Кристиано Роналдо проведе целия мач на терена.