Мечо и Бибишков спечелиха точката за Рамат Ган

А. Франгов

Българските футболисти на Апоел (Рамат Ган) Димитър Телкийски и Крум Бибишков вкараха по едно попадение за крайното 2:2 на техния тим като гост на Ашдод в среща от 13-я кръг от първенството на Израел.

За "делфините" от Ашдод 90 минути игра друг българин - Димитър Макриев, който не съумя да вкара победно попадение за своя тим. Двата гола за домакините вкара Моше Охаюн, който се разписа в 52-а минута от дузпа и десет минути по-късно. По-рано Телкийски бе открил резултата в полза на гостите от Рамат Ган, а в 83-а минута Крум Бибишков развали обрата, сътворен от домакините.

Така Рамат Ган остава на дъното на таблицата, със скромен актив от две точки. Ашдод остава девети, с една точка за Бней Йехуда (Тел Авив)