Попето вкара при загуба на Ростов от Локо Москва

Ростов допусна загуба с 1:3 от от Локомотив Москва в мач от 22-ия кръг на руската Премиер лига. По този начин "железничарите" се изравниха с Краснодар на второто място в класирането, а Попето и компания са 4-и в подреждането.

Доскорошният капитан на националния ни отбор вкара единствения гол за своя тим в срещата. Той се разписа от дузпа в 63-ата минута, като това се оказа почетно попадение, тъй като до този момент Локо вече бяха стигнали до класически резултат.

В 34-ата минута Криховяк намери топката от ждроб и Песяков успя само да я избие в страничния стълб, след което тя се удари в гърба му и влезе във вратата. Това определено даде тласък на гостите и в 38-ата минута Жемалетдинов покачи на 0:2. В 42-ата минута добра контра на "железничарите" завърши с центриране на Мачей Рибус и гол на Криховяк.