Интер измъкна победата от ПСЖ с гол в края и дузпи

Пари Сен Жермен и Интер завършиха наравно - 1:1 в среща от "Интернешънъл Чемпиънс Къп", която  се игра в Макао. След края на редовното време двата тима си биха дузпи. При тях - играчите на италианския клуб бяха по-точни и се наложиха с 5:4.

Иначе първото попадение в двубоя падна малко преди почивката. Керер откри резултата в полза на французите в 41-ата минута, въпреки че "нерадзурите" като цяло доминираха през първата част.

През втората част отново тимът от Италия отново бе по-активен, като Перишич и Барела пропуснаха прекрасни ситуации за гол. В добавеното време Интер все пак стигна до заслужен гол, дело на Лонго.

Очаквано звездата на ПСЖ - Неймар не се появи в игра. Бразилецът остана извън групата на парижани за двубоя, въпреки че е напълно възстановен от травмата си в глезена.