Глобиха Анри с 2 000 долара

Ръководството на MLS реши да глоби с 2000 долара нападателя на Ню-Йорк Булс Тиери Анри, съобщи новината ESPN . Французинът, празнувайки гола за своя отбор контузи вратаря на Далас Кевин Хартман. До инцидента се стигна, когато в 45 минута на мача Далас - Ред Булс Балучи вкара изравнителен гол за гостувщия отбор. Анри се засили да ритне втори път топката във вратата, но удара му попадна в краката на вратаря на домакините, който се наложи да бъде сменен веднага със Сала. По-късно се оказа, че Хартман има скъсани връзки на дясното коляно. Тиери пък получи само жълт картон.

Мачът, който се игра пред 15 105 зрители на "Пица Хът Парк" завърши в крайна сметка 2:2, след като в 68 минута Александър отново изведе домакините напред в резултата, но 8 минути преди края Бенитес от Далас си вкара нещастен автогол.