ЦСКА се реваншира на феновете с разгром над Берое (видео)

ЦСКА се наложи над Берое с 4:0 в мач от осмия кръг на Първа лига. По този начин "червените" се реваншираха на феновете си за отпадането от турнира за Купата преди броени дни. Днес "армейците" поведоха с гол спорна дузпа още в 5-ата минута. Реферът видя игра с лакът на Илия Миланов срещу Диого Виана, а от бялата точка Давид Шимао бе точен.

В 9-ата минута Густаво Кулма се справи с трима бранители на гостите и след това нанесе хубав удар, който се оказа непосилен за Макенджиев - 2:0. Пет минути след почивката Диого Виана направи резултата класически, след като опита центриране, но топката се рикошира в играч на Берое и влезе във вратата на "зелените". Правещият отново силен мач Руи Педро оформи крайния резултат, завършвайки хубава атака на тима си.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА