Верея с историческа победа срещу ЦСКА пред погледа на Бербатов

Новакът в ППЛ Верея постигна историческа първа победа в родния шампионат. Тимът от Стара Загора се наложи с минималното 1:0 срещу гостуващия ЦСКА. Единственото попадение за домакините вкара Сукуна още в 5-ата минута. Играчът на Верея се възползва от едно неразбирателство в отбраната на "армейците" и прати топката във вратата на Китанов.

До края мачът се игра почти изцяло пред вратата на домакините, но Диого Виана, Преслав Йорданов, Самир Аясс и Маламов не успяха да се разпишат и разочароваха феновете си, които бяха в пъти повече от тези на символичните домакините. В 65-ата минута Пламен Гълъбов получи втори жълт картон и остави столичани с човек по-малко. Иначе срещата изгледа от трибуните бившият играч на ЦСКА и Манчестър Юнайтед - Димитър Бербатов.

Снимка: Официален сайт на Верея