ЦСКА с класика срещу Пирин

ЦСКА записа класическа победа с 3:0 при визитата си на Пирин в Гоце Делчев в среща от кръга на "В" група. Самир Аясс откри резултата в 16-ата минута, засичайки с глава центриране на Галчев. В 28-ата минута играчите на ЦСКА обстрелваха на няколко пъти вратаря на домакините, като в крайна сметка топката рикошира в Самокишев и се стигна до автогол. След час игра, Хазуров се разписа от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле.

В 75-ата минута се стигна до куриоз. Адемов хвърли тъч към своя вратар Шоколарев, който се подхлъзна и топката влезе във вратата на Пирин за четвърти път. Реферите не зачетоха гола, като първо свириха аут, а след това промениха решението си на корнер. До края на мача положения имаше и пред двете врати, но до нов гол така и не се стигна.