ЦСКА с първа грешна стъпка този сезон (видео)

Отборът на ЦСКА за първи път през този сезон не успя да се поздрави с победа. "Армейците" завършиха наравно - 2:2 срещу Сливнишки герой в среща от кръга на Югозападната "В" група. В 39-ата минута гостите малко изненадващо откриха резултата при първото си положение. Светослав Дичев отправи страхотен удар от 35 метра, топката се отби в напречната греда, а при добавката Александър Александров вкара с глава в опразнената врата - 1:0.

След час игра Цветанов центрира от корнер и Преслав Йорданов вкара с глава за 1:1. В 76-ата минута гостите нанесоха своя втори удар в мача. Светослав Диков вкара за 1:2. Четири минути по-късно ЦСКА отново стигна до равенство, макар и малко случайно. Момчил Цветанов пробва центриране, но топката влетя в горния ъгъл - 2:2. До края до нов гол не се стигна и така гостите стигнаха до точка.

Снимка: ОФициален сайт на ЦСКА