ЦСКА продължава с разгромните победи (видео)

ЦСКА постигна нова убедителна победа в Югозападната "В" група. "Армейците" се наложиха с 5:1 над Вихрен в Сандански и по този начин постигнаха десети пореден успех от началото на шампионата. Впечатление направи, че за пореден път ЦСКА игра пред пълни трибуни - нещо, което до този момент не се е случвало в нито един мач от "А" група.

Другото нещо, на което може да се обърне внимание е, че столичани за първи път получиха гол през този шампионат (попаденията отбелязвани във вратата на ЦСКА до сега са били единствено за Купата на България). Александър Бранеков опита да изчисти с глава, но си вкара автогол в 81-ата минута. Иначе играчите на Христо Янев бяха убили интригата още през първата част, когато паднаха всичките пет гола във вратата на домакините от Сандански. Йордан Йорданов, Николай Цветков (2) и Костадин Хазуров (2) бяха точни 31-кратният шампион на България.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА