ЦСКА продължава с победния ход във В група

ЦСКА записа успех с класическото 3:0 като гост на Рилски спортист в Самоков. Срещата ще се запомни с изключително грубата игра от страна на домакините. Комична ситуация се получи в 72-ата минута, когато реферът отсъди дузпа за ЦСКА, а за нарушението срещу Борис Галчев - Виктор Колев получи втори жълт картон, но съдията забрави да му покаже и червен. Така играчът доигра мача с два жълти картона.

Иначе столичани поведоха в 21-ата минута, когато Хазуров пропусна дузпа, но при добавката Владислав Узунов бе точен. Самир Аясс в самия край на първата част, когато бе намерен отлично от Цветков и вкара топката в опразнената страна. Иначе втората дузпа, която бе отсъдена за ЦСКА бе реализирана от Преслав Йорданов, който оформи крайния резултат.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА