Лудогорец измъкна точка от ЦСКА

Лудогорец направи 0:0 като гост на ЦСКА в мач от 29 кръг на "А“ група. С точката шампионите дръпнаха на върха с осем пункта пред втория Локомотив София, на който му предстои двубой с Берое в понеделник.

В герой на мача се превърна вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов. През първото полувреме той спаси блестящо опасни удари на Кукоч и Сънди. През втората част Стоянов извади стопроцентов гол, след като неутрализира шут на излезлия сам срещу него Николич. Малко по-късно Тони Силва направи невероятен пропуск, стреляйки в аут от добра позиция.

Разградчани на свой ред можеха да вкарат чрез Мисиджан, Марселиньо и Кишада, но тримата нямаха ден. Лудогорец завърши мача с десет души, след като Александър Барт бе изгонен в самия край.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец