Левски елиминира Лудогорец и е на финал

Левски се класира на финал в турнира за Купата на България. "Сините“ победиха Лудогорец с 1:0, в полуфинална среща-реванш, която се игра пред пълните трибуни на стадион "Георги Аспарухов“ и след като завършиха 0:0 в първата среща ще спорят във финалния двубой за трофея срещу Черно море. Единственото попадение в днешния мач отбеляза Антонио Аниете в даденото от съдията продължение на мача.

Двата отбора изиграха страхотен, здрав мач, изпълнен с много вълнуващи моменти и положения през двете врати. "Сините“ обаче бяха по-настоятелния отбор и заслужиха победата.

В 82-та минута Марселиньо прати топката в мрежата, но голът бе отменен, заради нарушение на бразилеца.

В първата минута на даденото от съдията продължение  Антонио Аниете получи топката отдясно в пеналта след изпълнение на тъч и с кинжален диагонален удар препарира вратаря Стоянов и взриви трибуните – 1:0 с което изпрати Левски на финал.

Снимка: Официален сайт на Левски