Интер отново със загуба от Волфсбург

Волфсбург се класира за 1/4-финалите на Лига Европа, след като отстрани Интер с общ резултат 5:2. Реваншът на стадион "Джузепе Меаца"тази вечер завърши с нов успех за германците - 2:1. Гостите поведоха в 24-ата минута чрез Калигури. Де Бройне намери чудесно Калигури с пас по земя, а седмицата на Волфсбург шутира, Карисо отби топката, но намесата му не беше добре и кълбото влетя в мрежата му за 1:0 за германците.

"Вълците" създадоха още добри положения, но в крайна сметка домакините изравниха в 71-ата минута чрез Родриго Паласио, който се разписа преди седмица и на "Фолксваген Арена". Чак след това играчите на миланския колос получиха някакъв импулс в играта си. В края обаче Николас Бентнер вкара втори гол за гостите, с което направи резила на миланци пълен.