Дузпи помогнаха на Левски за точка в Дупница (видео)

Марек и Левски не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1. Двубоят бе прекъснат за няколко минути заради напрежение по трибуните между феновете на двата отбора. Фенове на Левски започнаха да замерят с бутилки и седалки феновете на домакините, но всички приключи за няколко минути.

В 62-ата минута Бибишков изведе Златко Бонев зад защитата, който стреля под плонжа на вратаря и прати топката в мрежата - 1:0 за Марек. В 66-ата минута Антонио Аниете бе съборен в наказателното поле на Марек и реферът даде дузпа, която бе пропиляна от Гаджев. Десет минути по-късно съдията за втори път посочи бялата точка за игра с ръка в наказателното поле, като положението бе спорно. Мирослав Иванов бе точен от дузпата и донесе точка на своя тим.

Снимка: Официален сайт на Левски