Славия препъна ЦСКА на "Овча Купел" (видео)

Славия препъна ЦСКА на

Славия не се даде на ЦСКА и два пъти изравняваше в столичното дерби за крайното 2:2. Митчел Бургзорг и Мишел Платини вкараха за Славия, а и седемте гола за тима на Милен Радуканов в първите три кръга са на нови попълнения. Особено красиво попадение реализира Платини, който майсторски отбеляза с петичка.

Славия търсеше и победата, до която опитаха да стигнат и гостите. Това са първи загубени точки за ЦСКА в шампионата, а с оглед на играта, ремито е напълно заслужен резултат.

Срещата не започна добре за "белите" и в 9-ата минута по-активните гости поведоха. Грешка в отбраната допусна пас на Карачанаков да достигне до Сержиу Буш, който реализира от малък ъгъл.

Платини изпусна бързо да изравни след пас на Фонсека отдясно, но в края на полувремето Бургзорг завърши отлична триходова комбинация и изравни - 1:1.

Второто полувреме бе равностойно и по-нервно, тъй като и двата тима търсеха усилено победата. Тунчев с глава пак изведе ЦСКА напред, но тогава дойде магията на Платини.

Бразилският нападател вкарва трети гол в трите шампионатни мача, откакто бе привлечен от Лудогорец.

Снимка: Официален сайт на Славия