Лудогорец отново е шампион, Левски би Черно море във Варна

Лудогорец спечели титлата на страната за трети пореден път. Разградчани победиха днес Локо Пловдив с 1:0. Единственият гол отбеляза Роман Безяк в 9-ата минута. "Смърфовете" играха с голяма част от резервите си и не си дадоха много зор в този мач. Така Лудогорец е недостижим в класирането от втория ЦСКА, а до края на първенството остават още два кръга.

В същото време Левски записа успех с 2:1 при визитата си на Черно море във Варна. Двубоят бе последен за наставника на "моряците" Георги Иванов-Гонзо на "Тича", който от следващия сезон ще се завърне на "Герена". Влади Гаджев откри в 8-ата минута, след като бе точен от дузпа. В 12-ата Домовчийски изравни, а в 53-ата Божинов бе точен с глава и оформи крайния резултат. Така "сините" спечелиха битката за 5-то място.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец