ЦСКА пак би Левски (видео)

ЦСКА записа нова победа над Левски, като този път бе с резултат 3:1. По този начин "армейците" продължават борбата за титлата, докато "сините" може и да не играят в Европа насред 100-годишния си юбилей. В 58-ата минута Чочев изведе Косоко на стрелкова позиция и той от няколко метра прати топката в мрежата на Левски - 1:0. В края на мача паднаха още три попадения. Първо "сините" изравниха, като това стана в 81-ата минута, когато Старокин намери Генков пред пеналта с пас от дълбочина, нападателят върна към Радослав Цонев, който с удар от движение с левия крак прати топката в мрежата за 1:1.

В 86-ата минута ЦСКА отново поведе. След центриране отляво, Белаид не успя да изчисти добре топката с глава, тя попадна у Иван Стоянов, който отблизо с левия крак прати топката в мрежата - 2:1. В добавеното време Мартин Петров проби отляво, центрира ниско по земя към Маркович, който отблизо бе точен, оформяйки крайното 3:1 за "армейците".