Феновете на Левски победиха представителния тим с 7:3 (снимки)

А. Йорданов

Отборът по футзал "София-Запад" победи представителния тим на Левски със 7:3 в традиционния коледен двубой, който се игра в столичната зала "НСА". Около 300 привърженици станаха свидетели на шоуто между двата тима, което се провежда за пета поредна година. Двубоят по традиция е с благотворителна цел, като събраните средства ще отидат във Фонд "100 години Левски".

Спортният директор Христо Йовов, помощник-треньорът Елин Топузаков, двамата близнаци Борислав и Радослав Цоневи, Пламен Димов, вратарят Пламен Илиев, играл днес като полеви играч, както и юношите Галин Ташев, Кристофър Димитров, Диан Иванов взеха участие за състава на Левски, а на вратата бе юношеският национал Александър Любенов.

През първото полувреме лидерът в столичното първенство по футзал, който този сезон има само победи поведе с 3:0 - Мартин Марков и Александър Димитров бяха точни за "София-Запад". През второто полувреме Радослав Цонев намали. Димитров при следващата атака вкара своя втори гол за 4:1.

Капитанът Делян Койчев и Йосиф Шутев докараха резултата до 6:1. Красиво попадение на Борислав Цонев и веднага нов гол от Христо Йовов намалиха до 3:6. Христо Костов пък оформи крайното 7:3 за София-Запад. След мача последваха множество снимки на феновете със своите любимци.

ЛЕВСКИ - ЛЕВСКИ (София-Запад) 3:7

0:1 Мартин Марков (7)
0:2 Александър Димитров (16)
0:3 Мартин Марков (19)
1:3 Радослав Цонев (25)
1:4 Александър Димитров (26)
1:5 Делян Койчев (30)
1:6 Йосиф Шутев (33)