Левски удари Черноморец в Бургас (видео)

Левски постигна успех с 3:1 като гост на Черноморец в Бургас в среща от 9-ия кръг на "А" група. Още в 6-ата минута гостите откриха резултата, след като Генков отклони с глава към Мирослав Иванов, който с удар от границата на пеналта прати топката във вратата. В 33-ата минута Преслав Йорданов бе изведен зад гърба на отбораната на Левски и той отлони вдясно към намиращия се на по-чиста позиция Фонсека, който с мощен удар до лявата греда изравни - 1:1.

Левски отново поведе и то само четири минути по-късно, когато Гари Родригес центрира отляво, а Цветан Генков с глава стреля в дясната греда. Оливейра опита да изчисти с шпагат, но по нелеп начин прати топката в празната врата. След час игра Димитър Макриев с отличен пас изведе Родригес сам срещу Дашев, холандецът хладнокръвно вкара третия гол за своя тим.

Снимка: Официален сайт на Левски