ЦСКА с първа победа за сезона (видео)

ЦСКА записа първа победа в първенството. "Армейците" се наложиха по впечатляващ начин с 4:0 над Нефтохимик в мач от 5-ия кръг на "А" група. Начало на головата фиеста даде Марсиньо в 15-ата минута. Той се справи със защитата на "шейховете" и сам срещу вратаря бе точен - 1:0. Малко преди него Гъргоров нацели греда.

В 18-ата минута Венцислав Василев засече с глава центриране от корнер и се разписа за 2:0. В 37-ата минута Емил Гъргоров с красив удар направи резултата класически. В 78-ата минута в игра се появи резервата Григор Долапчиев и само 60 секунди по-късно реализира своя втори гол в А група и по този начин оформи крайния резултат.

В друга среща от кръга Лудогорец поеди като гост Локомотив в Пловдив с 1:0. Единственото попадение реализра Мишел Платини в 45-ата минута.

Снимка: Илияна Енчева