ЦСКА с нова победа в контрола

ЦСКА победи Сливнишки герой с минималното 1:0 в контрола, която се проведе на "Царско село". Единственото попадение на "армейците" реализира Марсиньо още в 30-ата секунда. Бразилецът засече центриране на Венци Василев и донесе успеха на своя тим. "Червените" бяха много активни през първата част, когато на терена бяха играчи, които вероятно ще бъдат титуляри през настоящия сезон.

Близо до гол бяха още Абушев и Карачанаков, а Марсиньо нацели и греда. След почивката треньорът на ЦСКА замени почти всички играчи и до нов гол така и не се стигна. Играчите на Сливнишки герой дори имаха шанс да изравнят, но Милен Кикарин от добра позиция в 55-ата минута стреля във вратаря Стоян Колев. Малко по-късно Долапчиев бе близо до второ попадение за столичани, но негов силен удар бе избит от стража на Сливнишки герой. В края на мача Петър Петров нацели втора греда за ЦСКА.

ЦСКА: Томаш Черни, Марсиньо, Рангел Абушев, Валентин Илиев, Ивайло Чочев, Апостол Попов, Венцислав Василев, Емил Гъргоров, Николас Байо, Асен Бойчев, Антон Карачанаков

резерви: Анатоли Господинов, Стоян Колев, Радой Божилов, Джордан Фок, Камен Хаджиев, Николай Дюлгеров, Станко Йовчев, Петър Витанов, Джаксън Менди, Ангел Грънчов, Юлиан Илиянов, Петър Петров, Васил Попов, Християн Кировски, Григор Долапчиев