Левски с поражение в контрола

Левски завърши предсезонната си подготовка със загуба от руския Амкар с 0:2 в Линдабрун. И двете попадения вкараха двама бивши национали на България. Първо точен бе Георги Пеев, който се разписа във вратата на Пламен Илиев в 17-ата минута, а след него Блайго Георгиев от фаул оформи крайния резултат. Това стана в 84-ата минута. Дебют за Левски в този мач направи новото попълнение Цветан Генков, който обаче не успя да помогне на "сините" да стигнат поне до гол.

ЛЕВСКИ: Пламен Илиев, Христо Попадийн, Димитър Везалов, Даниел Димов, Орлин Старокин (46-Мики Орачев), Владимир Гаджев (85-Радослав Цонев), Пламен Димов (46-Стефан Велев), Гари Родригес, Антонио Вутов (75-Тодор Чаворски), Илиян Йорданов, Цветан Генков

АМКАР: Нарубин, Сираков, Черенчиков, Белоруков, Занев, Василиев, Пеев, Георгиев, Коломейцев, Бурмистров, Якубко (резерви:Новакович, Рябокобиленко, Камунников, Придук, Пикущак, Кашем, Идову)