Левски и Дукла не успяха да се победят в контрола

Левски и Дукла Прага завършиха наравно 2:2, в контролна среща, която се игра на стадиона на Етникос в град Ахна. Чехите поведоха още във 2-ата минута, след като Мали бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Старокин. В 6-ата минута Божич удвои с удар от 20 метра. Капитанът на Левски Станислав Ангелов намали в 63-ата минута - 1:2. Базил де Карвальо, в 65-ата минута, с прекрасно изпълнение на пряк свободен удар, оформия крайния резултат.

Левски (I полувреме): Пламен Илиев, Дъстли Мюлдер, Пламен Димов, Ромен Ели, Орлин Старокин, Стефан Велев, Рене Михелич, Гари Родригес, Владимир Гаджев, Илиян Йорданов, Жоао Силва
Левски (II полувреме): Пламен Илиев, Дъстли Мюлдер (66-Радослав Цонев), Йордан Милиев, Даниел Димов, Нуно Пинто, Станислав Ангелов,  Роман Прохазка, Кристовао Рамос, Христо Йовов, Милен Василев, Базил де Карвальо

Снимка: Официален сайт на Левски