Севиля с равенство при дебюта на Унай Емери (видео)

Хетафе и Севиля не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от 20-ия кръг на Ла Лига. Двубоят бе дебют за Унай Емери начело на Севиля, който бе назначен за треньор в началото на седмицата. Резултата бе открит четири минути преди края. Една избита топка стигна до Ракитич, който веднага изведе Хосе Антонио Рейес на добра позиция и той бе точен за 1:0.

Минута преди почивката Хетафе стигна до изравнително попадение. Колунга изпълни добре фаул, а стражът на гостите Палоп бе напуснал голлинията си и не реагира добре и топката се оплете в мрежата за 1:1. След почивката Севиля бе по-активния тим, но липсата на късмет попречи да се стигне до нов гол. Така двата тима си поделиха по точка.