ЦСКА завърши сезона с равенство (видео)

ЦСКА не успя да победи Локомотив София, като двата тима завършиха наравно - 1:1 в последна среща от първенството за тази година. Двубоят бе от 15-ия кръг на "А" група и се състоя на националния стадион "Васил Левски". По този начин "армейците" ще зимуват на 4-о място в класирането, докато "железничарите" заемат 14-а позиция.

През първата част "червените" бяха доста по-дейни, но пропуски на Анисе, Апостол Попов и Мишел Платини не позволиха на ЦСКА да се прибере на почивката с гол аванс. Малко след началото на второто полувреме Скиорили нацели напречната греда, а при добавката Анисе не успя да реализира от отлична ситуация. В 58-ата минута резултатът бе открит след удар на Сержиньо и лоша намеса на Валентин Галев - 1:0.

В 77-ата минута Локомотив изравни резултата. Крачунов извърши нарушение в наказателното поле и реферът логично отсъди дузпа, която бе превърната в гол от Даниел Пеев за крайното 1:1.

Снимка: Илияна Енчева