Лудогорец пак би ЦСКА

Лудогорец победи ЦСКА с 1:0 в среща от 6-ия кръг на "А" група. Двата тима изиграха един доста интересен двубой пред пълни трибуни на "Лудогорец Арена". През първата част Гъргоров и Марселиньо пропуснаха за домакините, докато Карачанаков и Анисе не успяха да се разпишат за "червените". След почивката играта стана доста изнервена.

В 71-ата минута Лудогорец остана с човек по-малко, след като от игра бе изгонен Мирослав Иванов, който получи втори жълт картон за симулация за дузпа. Четири минути по-късно новото попълнение на "армейците" Михаил Венков допусна груба грешка, след която последва пас по земя към Марселиньо в наказателното поле, който веднага стреля и прати топката във вратата на Черни за крайното 1:0.