ЦСКА със загуба от Локо Пловдив в контрола (снимки)

ЦСКА загуби от Локомотив Пловдив с 1:2 в контрола, играна на стадион "Българска армия". "Армейците" за пореден път играха доста слабо, а играчи като Тенгариня, Присо, Тасио и други доказаха, че нямат място на "Армията". Атанас Курдов откри резултата в полза на пловдивчани в 35-ата минута, след като успя да се извиси над защитниците в червено - 0:1.

В началото на втората част се откри и най-добрата възможност за гол пред столичани, но Тодор Янчев нацели гредата с удар от близо, а при добавката Тасио не бе точен. Валери Георгиев в 62-ата минута вкара втория гол след като топката му бе подарена от Тенгариня.

Автогол на Запрянов в 77-ата минута донесе попадението на сметката на домакините. Защитникът на "смърфовете" не бе виновен за гола, а вратарят Господинов не улови добре центриране на Анисе от ляво, топката рикошира в тялото на съотборника му и влезе във вратата за крайното 1:2.

Снимки: Илияна Енчева