Левски с четвърта поредна победа

Левски разгроми Черно море с 4:0 на своя стадион "Георги Аспарухов" в среща от 4-и кръг на родната "А" група. Само след 6 минута игра "сините" вече водеха в резултата. Рамос получи топката в пеналта, излъга Детелин Димитров и с удар с левия крак прати кълбото в горния ляв ъгъл - 1:0. В 11-ата минута Райков стреля отляво, вратаря Китанов изби, но без да има значение, тъй като Базил Де Карвальо бе близо и притича да реализира на празна врата - 2:0.

Минута преди края на първото полувреме резултата стана класически. След центриране отляво Прохазка стреля с глава, топката срещна гредата, а след това в Марсиньо, който отбизо със задна ножица вкара доста красив гол. В 64-ата минута Базил Де Карвальо оформи крайното 4:0 след отлична самостоятелна акция. Така "сините" продължават да нямат загубена точка от началото на сезона.

Снимка: Илияна Енчева