Хетафе излъга Реал, белите вече втори мач без победа (видео)

Хетафе поднесе изненадата на кръга в испанската Ла Лига, след като обърна шампиона Реал Мадри с 2:1 на своя "Колизеум Алфонсо Перес". Двубоят между двата тима бе от втория кръг на първенството. Играчите на "Белия балет" поведоха в резултата с гол на Гонсало Игуаин през първото полувреме. Анхел ди Мария подаде към Игуаин, който се справи с двама защитници пред наказателното поле, а след това и с удар от малък ъгъл вкара за 1:0.

Домакините се активизираха след почивката и изравниха чрез Валера в 53-та минута. След центриране от фаул на Барада Хуан Валера засече много точно с глава и топката влезе до страничната греда - 1:1. Малко след това в 74-ата минута след контраатака Барада вкара победния гол за своя тим, макар в началото на атаката  да останаха съмнения за игра с ръка на играч на Хетафе.