ЦСКА се дъни срещу слабак в контрола

Локомотив Мездра и ЦСКА не успяха да се победят в контролна среща, завършвайки наравно 2:2. Наставникът на "армейците" Стойчо Младенов заложи на новите играчи, които нямат картотеки за "А" група и не могат да играят до края на месец август. Въпреки това голяма част от тези футболисти не показаха нужната класа.

В 41-ата минута Чорбаджийски направи грешка и лесно бе преодолян от нападателя на Мездра - Миков, който се справи и с вратаря на ЦСКА и прати топката в опразнената врата за 1:0. Преди това реферът не зачете гол на Нюаджи от "армейците", който реализира с глава.

След почивката "червените" стигнаха до пълен обрат, но допуснаха изравняване в края на срещата. В началото на второто полувреме Златков нацели греда и не успя да удвои. Последваха силни минути за ЦСКА. След час игра в Мездра Платини изпълни бързо свободен удар и намери Сержиньо, който със силен удар възстанови равенството. В 78-ата минута Тасио премина през защитата на тима от Мездра и стреля точно за 2:1.

В 81-ата минута реферът отсъди дузпа за домакините, която Златков превърна в гол и оформи крайния резултат.

Снимка: Илияна Енчева