Лудогорец разгроми Динамо Букурещ в контрола (снимки)

Шампионът на България Лудогорец Разград победи Динамо Букурещ с 3:1 в контролна среща играна в Австрия. Две попадения реализира Емил Гъргоров, а едно добави Мирослав Иванов. Бадема откри резултата в 19-ата минута след като наказа грешка в отбраната на румънците и с хубав удар прехвърли вратаря на Динамо - 1:0. До края на първата част "орлите" можеха да водят с много повече голове, но на няколко пъти пропуски направи Иван Стоянов.

След почивката Гъргоров направи 2:0. Бившият играч на ЦСКА реализира в 52-ата минута след като засече центриране на Стоянов. Миро Иванов вкара за крайното 3:0 в 55-ата минута, след като направи страхотно двойно със Светльо Дяков и заби топката в мрежата. Крайното 3:1 оформи Тукудеан от дузпа в 85-ата минута.

ЛУДОГОРЕЦ: Чворович, Минев (57-Шоко), Моци (59-Тунчев), Гулдан (77-Мантула), Кайсара (77-Витиня), Ив. Стоянов (60-Гела), Генчев (77-Костадинов), Дяков (64-Бургзорг), М. Иванов, Марселиньо (71-Александров), Гъргоров (73-Кишада)