ЦСКА с класическа победа над шампиона на Иран

ЦСКА победи с класиеческото 3:0 иранския шампион Сепахан в първата си контрола на турска земя. Интересното бе, че и трите гола за "червените" бяха дело на нови попълнения. Първото попадение реализира Масимо Кода в 46-ата минута. Тогава той получи добър пас от Бандаловски и с шут над вратаря откри резулта.

Шест минути по-късно Присо подаде на Христо Янев, който сам срещу резервния страж на иранците реализира без проблеми - 2:0. Педро Мендеш в 84-ата минута оформи крайното 3:0, след като засече центриране на Присо.

ЦСКА: Макенджиев, Бандаловски, Попов (46-Грънчов), Крачунов (46-Спрокел), П. Стоянов (46-Лукас Саша), К. Янев (46-Янчев), Герарди (38-Присо), Анисе, Шеридън (46-Мендеш), Хр. Янев (55-Йовчев), Кода

Снимка: Илияна Енчева