Черноморец с победа и се надява на успех на ЦСКА

Черноморец победи като гост Монтана с 4:2 и сега очаква последния мач довечера, който ще реши дали "акулите" ще играят в Европа. Това ще стане факт само при положение, че "червените" вдигнат титлата в Разград.

Футболистите на Димитър Димитров стигнаха до гол още във втората минута, а точен за тима бе Преслав Йорданов. В 17-та минута голмайсторът за "акулите" нацели напречната греда. В 21-та минута Шаешу отбеляза втори гол за Черноморец и гостите поведоха с 2:0. След почивката паднаха останалите попадения.

В 55-та минута домакините успяха да намалят резултата чрез Воденичаров. Ники Николов сложи точка  на спора, след като отбеляза трети гол за гостите, които поведоха с 3:1 в 66-та минута. В 85-та минута Венци Христов доведе резултата дори до 4:1 за гостите, а домакините стигнаха до още едно попадение в продължението на срещата.