Класически Левски се разправи с Монтана (видео)

Левски победи като гост Монтна с класическото 3:0 в среща от 18-ия кръг на "А" група. "Сините" можеха да постигнат доста по-изразителен успех, но много нападателите на столичани направиха пропуски, при един които Христо Йовов, типично в негов стил, не успя да отбележи на празна врата.

Още във 2-ата минута Калво вкара топката във вратата на Монтана, но преди това бе прозвучал сигнал за засада. След почивката паднаха и трите попадения. Първо в 55-ата минута след центриране на Нуно Пинто отляво Жуниор с глава прати топката в горния десния ъгъл на Яначков - 1:0.

В 63-ата минута Рамос нахлу по дясното крило и върна към Цветков, който с удар от движение вкара за 2:0. Пет минути преди края на срещата Цветков с техничен удар прати топката в горния ляв ъгъл и по този начин оформи крайния резултат.