ЦСКА с победа във втория си мач в Либия

ЦСКА победи тима на Ал Насър от Бенгази във втората си среща в Либия. "Армейците" се наложиха с 1:0 в мач, който се игра само 45 минути. По-рано днес "червените" отстъпиха с 0:1 от Ал Ахли. Срещу отбора от Бенгази наставникът на "червените" Димитър Пенев направи няколко промени, като в игра се появиха вратарят Благой Макенджиев и полевите играчи Николай Дюлгеров и Слави Костов, който влезе в игра още през първия двубой.

Срещата се игра пред доста повече фенове, от колкото първия мач. След половин час игра двата тима си размениха по едно голово положение, като късмет пред гола не достигна на Присо от българския тим. Малко по-късно Борис Галчев нацели гредата. Все пак възпитаниците на Димитър Пенев стигнаха до успеха. Това стана в 43-ата минута, когато Слави Костов (в средата на снимката) засече центриране в наказателното поле и прати топката в мрежата на домакините.

ЦСКА: Бладой Макенджиев, Иван Бандаловски, Илиас Хадад, Ангел Грънчов, Николай Дюлгеров, Николае Мушат, Борис Галчев, Станислав Костов, Георгиан Паун, Антон Карачанаков, Нджонго Присо

Снимка: Илияна Енчева