ЦСКА вкара пет на аматьори

ЦСКА победи аматьорския швейцарски Визенданген с 5:0 в контролна среща. "Армейците" за първи път по време на подготовката нямаха проблеми в защитната зона, но класата на съперника не може да бъде критерий. 31-кратните шампиони на страната можеха да постигнат доста по-убедителен резултат, но Карачанаков, Мечев и Станко Йовчев нацелиха греди. Положението на Йовчев бе най-чисто, тъй като той не успя да се разпише от половин метър.

Николай Дюлгеров и Антон Карачанаков реализираха от преки свободни удари. Новото попълнение на "армейците" бе точен три минути преди края на първата част, а Карачанаков вкара малко след почивката. Третото попадение бе дело на Слави Костов (в центъра на снимката) след хубав прехвърлящ удар в 60-ата минута. Седрик Чуто вкара за 4:0 пет минути преди края, а аматьорите си вкараха автогол и по този начин бе оформен крайния резултат.

Снимка: Илияна Енчева