ЦСКА не успя да бие аматьори в първия си мач за годината

ЦСКА не успя да победи Свиленград в първия си мач за годината. Възпитаниците на Димитър Пенев завършиха наравно 1:1 с аматьорския тим в контролна среща. "Армейците" играха доста слабо, пропуснаха няколко добри положения, които успяха да създадат благодарение на неопитната отбрана на тима от "В" група.

Антон Карачанаков откри резултата в 35-ата минута след силен удар от далечно разстояние. С асистенция в случая се отчете Борис Галчев. Халфът на ЦСКА също можеше да се разпише, но нямаше късмет при завършващия удар. Мораес също направи няколко пропуска.

Така 10 минути преди края играчите на Свиленград стигнаха до изравнително попадение. Цеков от малък удар прати топката в мрежата на Макенджиев за крайното 1:1.