Стоичков започна с разгромна победа като треньор на Литекс

Христо Стоичков дебютира неофициално с разгромна победа начело на Литекс. "Оранжевите" спечелиха с 6:0 срещу Хеброс Харманли в контрола, която се игра на "Колодрума" в Свиленград. Именно в Хеброс започна кариерата на Камата като футболист.

Две от новите попълнения на Литекс - албанецът Армандо Ваюши и привлеченият от Чавдар Етрополе Томи Костадинов вкараха голове за победата. През първото полувреме избраниците на Ицо Стоичков поведоха с 2:0 след попадения на Ангел Здравчев и Томи Костадинов. След почивката шампионите вкараха още 4 гола, дело на Александър Цветков, Петър Занев, Армандо Ваюши и Янаки Смирнов.

В контролата с Хеброс Камата използва два различни състава. Утре Литекс ще играе по едно полувреме срещу Чавдар Етрополе и Свиленград. Блиц-турнирът започва в 14:30 часа. В понеделник "оранжевите" се прибират в Ловеч. Вторият лагер на тима в Сандански започва на 19 януари.