Кошмарен последен мач за Локо София, бъдещето на железничарите под въпрос

Малеш Микрево се наложи с 2:1 като гост на Локомотив София, в мач игран на стадион „Локомотив” в столичния квартал Надежда. Домакините от София излязоха в състав, изграден предимно от юноши и играчи, които не попадат често в първия отбор.

Титулярите на "червено-черните" не взеха участие в двубоя, тъй като по-рано стана ясно, че собственикът на Локомотив Николай Гигов все още не може да даде яснота около бъдещето на тима. Босът не се появи на стадиона, а това накара почти всички основни играчи да си тръгнат още преди началото на контролата.

През първото полувреме Малеш поведе в резултата с гол на Георги Жежев в 29-ата минута. Само две минути след почивката "железничарите" изравниха, като попадението реализира Александър Манолов. В 62-ата минута гостите от Микрево отново поведеха в резултата, като точен отново бе Жежев и по този начин оформи крайното 1:2.