Аржентински нападател се завърна в Лудогорец


Н. Гавазов

Аржентински нападател се завърна в Лудогорец

Аржентинският нападател Матиас Тисера се завърна в Лудогорец. Той започна подготовка на базата "Гнездо на орли“ в Разград, докато колегите му се настройваха за днешния сблъсък с Рейнджърс.

Матиас изкара 2025 година под наем в Уракан. Правата му обаче не бяха откупени. Така Тисера ще бъде вариант пред Пер-Матиас Хьогмо за мачовете на вътрешната сцена.

С привличането на Руан Крус и завръщането на Матиас, разградчани стегнаха атаката. Те взеха и левия бек Ногейра. Но искат да привлекат още един бранител до затварянето на трансферния прозорец. Разградчани са се насочили към привличането на централен защитник. Защото през лятото почти сигурно ще напусне Оливие Вердон. Националът на Бенин е с изтичащ договор и не е получил предложение да го удължи./ "Тема спорт“

  Сподели
40