Лева коментира пропуснатата дузпа срещу Севиля
Н. Гавазов
Нападателят на Барселона Роберт Левандовски коментира пропуснатата от него дузпа в мача от 8-ия кръг на Ла Лига срещу Севиля, който завърши с поражение с 1:4 за каталунците.
"Понякога се случват подобни мачове – това е част от футбола. Нещата не винаги вървят така, както очакваш. Понякога пропускаш дузпа, но това е част от играта. Мисля, че подобни моменти ни правят по-силни в дългосрочен план.
Разбира се, това е разочароващо. Но се надявам да можем да реагираме по подходящ начин и да използваме това като допълнителна мотивация за оставащите мачове от сезона. Понякога се случват подобни неуспехи - губиш или пропускаш шансовете си. Основното е да се възстановиш възможно най-бързо, да се върнеш на терена и да докажеш, че си готов за нови предизвикателства“, заяви Левандовски.
Сподели
