Ето го първото ново попълнение на Ботев Пловдив


FUTBOL-TV

Ето го първото ново попълнение на Ботев Пловдив

Ботев Пловдив официално обяви трансфера на нападателя Димитър Митков. Той се превръща в първото ново лятно попълнение на "канарчетата".

За последно 25-годишният футболист беше в Спартак Варна, но се раздели със "соколите" по взаимно съгласие. Сега той отново ще има играе под ръководството на Николай Киров, който се завърна начело на "канарчетата".

"Радвам се отново да облека жълто-черната фланелка! Някои клубове имат фенове. Ботев има вярващи! За мен е чест отново да бъда част от Ботев Пловдив!", заяви варненецът.

Ето какво написаха от "Колежа":

"Ботев (Пловдив) стартира лятната селекция с нападателя Димитър Митков. Атакуващият футболист е роден на 27 януари 2000 година.

В юношеската си кариера голаджията беше част от школата на Ботев (Пловдив), като в младежките си години е играл още за Спартак (Варна) и Лудогорец.

Професионалната му кариера преминава през отборите на Локомотив (София), Спартак (Варна), Лудогорец, ЦСКА 1948, Рубин Казан и Истиклол Душанбе".

  Сподели
82