Промяна в организацията за движение заради Берое – ЦСКА – София
Н. Гавазов
Временно се ограничава движението по няколко улици в гр. Стара Загора на 8 март (събота). Причината е провеждането на футболната среща на стадион "Берое“ между Берое и ЦСКА - София.
Ограничението ще бъде валидно за времевия отрязък от 13.00 ч. до 15.00 ч. и от 17.00 ч. до 18.00 ч., когато се спира движението на личен, договориран транспорт и транспорт за собствена сметка на територията на гр. Стара Загора, по следните улици:
-По ул. "Августа Траяна“, от кръстовището с ул. "Свети Отец Паисий“, в посока стадион "Берое“;
-По ул. "Княз Александър Батенберг“, от кръстовището с ул. "Генерал Столетов“, в посока стадион " Берое“;
-Ул. "23-ти декември“, ул. "Спортна“, ул. "Мавзолея“, ул. "Тунджа“ и ул. "Бончо Бонев“ – в двете посоки;
-Ул. "Охрид“, ул. "Странджа“ и ул. "Братя Митови“ – в посока стадион "Берое“.
Живущите в района граждани ще бъдат пренасочвани в близките улици или допускани срещу документ за самоличност. Ще бъде допускан и общественият транспорт при изпълнение на определеното му маршрутно разписание.
Движението на моторни превозни средства ще се нормализира незабавно след приключване на мероприятието.
Сподели
