Иван Колев: Не мога да се сърдя на играчите

Старши-треньорът на Локо София Иван Колев коментира поражението с 0:1 у дома от Ботев Враца.

"Не успяхме да преодолеем тяхната защита, която често беше от 8-9 човека. Получихме злощастен гол във втората минута, играчите се стъписаха – нормално. След това загубихме 10-12 минути от мача и направихме офанзивна смяна, с която потърсихме промяна. После до края на мача бяхме 90% от времето в половината на съперника. За съжаление, головите ни възможности не бяха много. Не мога да не отбележа, че в 68-ата минута второто нарушение на играч на Ботев Враца срещу Славчев е абсолютен втори жълт и червен картон. Това ни ощети.

Валентин Николов няма да бъде все още готов, а и не коментирам футболисти, които са контузени дали са щели да помогнат. Не мога да се сърдя на играчите, които дадоха всичко от себе си. Допуснаха неточности, но много се стараха и искаха да победят. 90% от времето бяхме в тяхната половина, но там или потенциалът, или майсторството, което имаме не ни достигна“, оцени Иван Колев загубата.